Loading Aktivnosti

Iz Ljubljane se bomo peljali v Jezersko dolino, kjer je izhodišče za našo turo.

Pot nadaljujemo mimo koče Brunner in bivaka Gorizia. Sledi vzpon do škrbine ter po ferati “Poti stoletnice” vse do Krniške škrbine. Sledi spust do Koče Corsi. Vračamo se po krožni poti pod ostenjem Visoke bele špice do izhodišča.

Gre za zanimivo, razgibano in dobro zavarovano plezalno pot, ki poteka skozi utrdbe iz 1. svetovne vojne. Hodimo pod ostenjem Male bele špice, Visoke bele špice, nasproti pa je Viševa skupina.

V primeru slabega vremena bo tura odpovedana ali prestavljena.

Opomba: prestavljeno z 11.9.

Datum:
2. oktobra
Čas:
Odsek:

Nataša Kramberger
Telefon:
natasa.kramberger@telemach.net

Drugo

Tip dogodka
kopna tura
Sklicna številka
Območje